Związek z młodszym mężczyzną jako szansa na seksualne przebudzenie

1
Związek z młodszym mężczyzną jako szansa na seksualne przebudzenie

Związek z młodszym mężczyzną jako szansa na seksualne przebudzenie

Związek z młodszym mężczyzną jeszcze do niedawna wydawał się czymś nie do pomyślenia.  Kobiety pozostawały bowiem uzależnione finansowo od partnera i nie mogły się utrzymać bez jego wsparcia. W miarę upływu czasu zyskały wolność, zaczęły na siebie zarabiać i otworzyły się na swoje potrzeby. Dziś związek z młodszym mężczyzną nikogo nie dziwi. Decydują się na niego osoby znane z pierwszych stron gazet, ale też zwykli ludzie. Czy młodszy kochanek stanowi szansę na seksualne przebudzenie?

 

Związek z młodszym mężczyzną to nie tylko seks

Choć seks w związku odgrywa bardzo ważną rolę, to nie jest jedynym czynnikiem, który zbliża do siebie dwoje ludzi. Nie bez znaczenia pozostaje ich osobowość, zainteresowania, pogoda ducha, wrażliwość i intelekt. Zdarza się, że młodszy partner wykazuje cechy, które bardzo pociągają starszą kobietę. Nie chodzi tutaj wcale o wygląd, a np. o szacunek i opiekuńczość. Niekiedy to właśnie młody kochanek mocno zabiega o uwagę i troszczy się o swoją partnerkę. Dostrzega w niej bowiem niezwykle atrakcyjną kobietę.

 

Od czego zależy nasza atrakcyjność seksualna?

Atrakcyjność seksualna składa się z wielu elementów. Wygląd nie jest tu najważniejszy, choć również się liczy. Pamiętajmy jednak, że dziś związek on młodszy ona starsza nie zawsze wskazuje na różnicę wieku. Ba, czasem to kobieta sprawia wrażenie młodszej, bo uprawia sport i zdrowo się odżywia, ma także dobre geny. 

 

Różnica wieku w związku nie wyklucza założenia szczęśliwej rodziny

Różnica wieku w związku, w którym ona starsza a on młodszy, przybiera różne wartości. Niekiedy jest na tyle niewielka, że pozostaje niewidoczna i niewyczuwalna. Para może mieć własne dzieci i szczęśliwie kroczyć przez życie. Przykładem udanego związku z różnicą wieku jest relacja Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka. Po aktorach w ogóle jej nie widać, a para pozostaje razem od 10 lat. Poza tym ich znajomość pokazuje, że różnica wieku nie wyklucza stabilnej, partnerskiej i romantycznej relacji.

 

Jak młodszy kochanek wprowadza seksualne ożywienie do życia kobiety?

Młodszy kochanek często wprowadza do życia kobiety seksualne ożywienie. Zachęca ją do spontaniczności i otwartości. Pokazuje, na czym polega namiętny seks i że można go uprawiać poza łóżkiem. Wzmacnia też jej poczucie własnej wartości. Jego energia erotyczna współgra z kobiecą, która z wiekiem wzrasta.

 

Związek z młodszym partnerem okazją do odkrycia własnej seksualności

Starsza kochanka przy młodszym partnerze odkrywa swoją seksualność, przez co staje się bardziej otwarta na eksperymenty. Chętnie testuje gadżety erotyczne, ubiera seksowne komplety bielizny. To może podobać się młodszemu partnerowi, którego rówieśniczki nierzadko pozostają bardziej pruderyjne. Nie zawsze jest to jednak regułą. Związek z młodszym mężczyzną zaspokaja różnorodne potrzeby obu stron. Niekiedy on czerpie z niego wsparcie i opiekuńczość, a ona czuje, że ktoś wreszcie w pełni angażuje się w relację. 

 

Co wpływa na to, jak dobieramy się w pary?

Psycholodzy przekonują, że na to, jak dobieramy się w pary, wpływa wiele czynników. Niezwykle istotną rolę odgrywają relacje z naszymi rodzicami i dziadkami. Jeśli nasza mama urodziła nas po 40. roku życia, starsze kobiety mogą wydawać się dużo bardziej fascynujące niż rówieśniczki. Niekiedy przyciąga nas poczucie humoru młodszego partnera, które jest równie oryginalne jak u naszego taty.

 

Związek z młodszym facetem sposobem na wzrost pewności siebie

Wiele kobiet twierdzi, że związek z młodszym mężczyzną przyniósł im szczęście i spełnienie. Odkryły na nowo radość płynącą z seksu. On rozbudził w nich namiętność. Dzięki niemu poczuły się ponownie atrakcyjne i kochane. Wzrosła ich pewność siebie, która pozytywnie przełożyła się na codzienne życie. 

 

Starsza kochanka może pełnić rolę przewodniczki. Z drugiej strony niekiedy sporo uczy się od młodszego partnera, który ma większe doświadczenie lub głowę pełną pomysłów.

 

Czy wiek w związku ma znaczenie i wpływa na seks?

Wiek w związku nie ma większego znaczenia, chyba że parze zależy na potomstwie. Wówczas ważne jest, aby ona pozostawała płodna.  Kluczową rolę odgrywa wzajemne porozumienie i szeroko pojęta atrakcyjność, która obejmuje również intelekt, doświadczenie i pogodę ducha.

 

Związek z młodszym mężczyzną nie wyklucza udanego życia erotycznego, ani go nie gwarantuje. Dużo ważniejsza jest otwartość i wzajemne dopasowanie. Temperament seksualny przekłada się bowiem na częstotliwość zbliżeń i chęć do eksperymentowania. Niektóre kobiety w związku z młodszym mężczyzną odkrywają, jak wiele frajdy daje im bielizna erotyczna. Zaczynają czuć się pewniej w swoim ciele. Wreszcie spotykają się z aprobatą i szczerym zachwytem, którego bardzo potrzebują, aby rozwijać się się nie tylko w sferze seksualnej. 

 

Niezależnie od tego, w jakim jesteście wieku, możecie wypróbować gadżety erotyczne. Zapewniają one nieznane formy stymulacji. Godnym uwagi rozwiązaniem wydają się wibratory i masażery łechtaczki, które z łatwością wprowadzicie do gry wstępnej. 

Komentarze do wpisu (1)

11 maja 2024

faktycznie seks z namiętną i bardziej doświadczoną partnerką jest super

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl