PERFUMY I FEROMONY

Feromony Taboo Domination for Men 50 ml Feromony Taboo Domination for Men 50 ml
Producent: Ruf
Cena: 39,00 zł 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Feromony TABOO LIBERTIN FOR HIM 50 ML Feromony TABOO LIBERTIN FOR HIM 50 ML
Producent: Ruf
Cena: 34,00 zł 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Feromony-TABOO EPICURIEN FOR HIM NEW 50 ml Feromony-TABOO EPICURIEN FOR HIM NEW 50 ml
Producent: Ruf
Cena: 34,00 zł 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Medica PheroStrong Angel for Women 50 ml Medica PheroStrong Angel for Women 50 ml
Producent: Medica
Cena: 65,00 zł 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Medica PheroStrong by Night for Women 50 ml Medica PheroStrong by Night for Women 50 ml
Producent: Medica
Cena: 59,00 zł 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Medica PheroStrong J for Him 50 ml Medica PheroStrong J for Him 50 ml
Producent: Medica
Cena: 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
Medica PheroStrong Perfect for Women 50 ml Medica PheroStrong Perfect for Women 50 ml
Producent: Medica
Cena: 56,00 zł 68,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Dlaczego seksowne perfumy z feromonami są tak popularne?

Seksowne perfumy dodają pewności siebie i sprawiają, że czujemy się bardziej atrakcyjni. Zapach, który nas otula, zachęca do podejmowania wyzwań i odważnych decyzji. Zawarte w nich feromony powodują, że przedstawiciele płci przeciwnej odbierają nas jako bardziej atrakcyjnych. Jakie związki działają jak wabik na kobiety i mężczyzn? Jak wykorzystać je, aby uwodzenie okazało się skuteczne i wywołało pobudzenie seksualne?

 

Jak działają męskie i kobiece feromony?

Zarówno kobiece feromony, jak i męskie są nieustannie badane przez naukowców. Zauważyli oni, że istnieją związki chemiczne, które służą do komunikacji z otoczeniem. Niektóre męskie feromony nie tylko przyciągają uwagę kobiet, ale też wzmacniają pozycję mężczyzny w grupie. Sprzyja to osiąganiu zawodowych sukcesów. Stosując perfumy z feromonami, możemy liczyć na to, że otoczenie uzna nas za odważniejszych i skuteczniejszych. Warto podkreślić, że te substancje chemiczne o właściwościach sygnalizacyjnych wytwarzają nie tylko ludzie, ale także zwierzęta i rośliny.

 

Ludzkie feromony i naturalne afrodyzjaki – poznaj tajniki sztuki uwodzenia!

Ludzkie feromony stanowią mieszankę związków chemicznych o różnym stężeniu. Ich obecność rejestruje narząd lemieszowo-nosowy. Wytwarzanie feromonów przebiega w gruczołach potowych i łojowych. Występują one w moczu, ślinie, wydzielinie z pochwy i spermie. Zarówno damskie feromony, jak i męskie nie posiadają woni lub mają ją słabo wyczuwalną. Perfumy z feromonami oprócz tych kusicielskich związków, które oddziałują na nas podświadomie, zawierają dodatkowe substancje. Niekiedy są to naturalne afrodyzjaki, które nie tylko umilają aplikację produktu, ale również dodatkowo rozpalają pożądanie partnera/partnerki.

 

Jakie są najpopularniejsze damskie i męskie feromony?

Omawiając feromony u mężczyzn, należy wymienić takie substancje jak androstadienon, androstenon i androstenol. Wspomniane związki sprawiają, że panowie są postrzegani jako pewni siebie, odważni i atrakcyjni seksualnie. Za najważniejsze feromony u kobiet uchodzą kopuliny oraz estratetraenol. W przypadku pań obserwuje się okresowe zmiany w wydzielaniu tych związków chemicznych. Owulacja, czyli jajeczkowanie, to moment w cyklu menstruacyjnym, kiedy feromony kobiece są syntetyzowane w największych ilościach.

 

Perfumy z feromonami dla kobiet uczynią z Ciebie seksowną boginię

U nas zamówisz damskie perfumy z feromonami, które zwiększą Twoją atrakcyjność seksualną w oczach mężczyzn. Posiadają one subtelny i uwodzicielski zapach, który dodaje pewności siebie. Perfumy z feromonami dla kobiet przeobrażą Cię w seksowną boginię.

 

Perfumy z feromonami dla mężczyzn poprawią Twoją pozycję w grupie

Nasz sex shop online oferuje męskie perfumy z feromonami, dzięki którym nie tylko rozbudzisz zmysły swojej wybranki, ale też poprawisz swoją pozycję w grupie. Wykorzystasz je m.in. w sytuacjach biznesowych. Perfumy z feromonami dla mężczyzn zawierają naturalne afrodyzjaki, dzięki którym Twoja sztuka uwodzenia stanie się bardziej skuteczna.

 

Woda perfumowana z feromonami – jak ją aplikować?

Działanie feromonów trwa od 4 do 6 godzin, później trzeba ponownie użyć perfum. Najlepiej spryskiwać nimi nadgarstki, zgięcia kolan i łokci. Panie mogą zaaplikować je na rowek między piersiami. Nie zwlekaj, już dziś sprawdź, co oferuje nasz sklep z feromonami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl