KULKI GEJSZY

 

Kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla

Nazwa tego niepozornej wielkości gadżetu erotycznego nie bez przyczyny nawiązuje do kultury japońskiej. Kulki stymulujące były używane przez ówczesne gejsze już wieki temu. Technika ćwiczeń mięśni Kegla zachowała się do dziś w nieco zmienionej formie, jednak wciąż służy do tych samych celów: ma uaktywniać pracę mięśnia dna łonowo-guzicznego miednicy w taki sposób, aby poprawiać elastyczność ścianek pochwy, a co za tym idzie, wpływać na jakość życia seksualnego. Kulki wibrujące są niewielkie i łatwe w obsłudze. Sprawdzą się więc także w dłoniach niedoświadczonych kobiet. Panie, które wiedzą, w czym rzecz, będą z kolei zainteresowane tym, aby stosować piłeczki jako dodatkowe urozmaicenie dnia codziennego.

W naszym sklepie erotycznym nie brakuje i takich rozwiązań. Oferujemy gadżety dla kobiet, które chcą spróbować w sypialni czegoś nowego. Regularne stosowanie wibrujących kulek gejszy może poprawić pracę mięśni dna miednicy, które u kobiet odpowiedzialne są m.in. za prawidłowe funkcjonowanie zwieracza odbytu oraz cewki moczowej czy podtrzymanie macicy. Dobrze wyćwiczone i elastyczne mogą wpływać na jakość życia seksualnego. Właśnie z tego względu cieszą się zainteresowaniem klientek Taboo69. Przygotowaliśmy kilka rozwiązań, którym warto przyjrzeć się bliżej ze względu na dodatkowe funkcjonalności. To propozycje takich producentów, jak Svakom oraz Satisfyer, dobrze znanych wśród kobiet, które po gadżety erotyczne sięgają na co dzień.

Trening mięśni Kegla przy użyciu kulek gejszy

Stymulujące kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla dostępne są w zestawach składających się z trzech metalowych piłeczek różnej wielkości. Obudowę wykonano z medycznego silikonu, który nie uczula, jest miękki i przyjemny w dotyku. Gadżety uzupełnione zostały dodatkowo o higieniczne uchwyty pozwalające na łatwe wyjmowanie ich po użyciu. Z propozycji firmy Svakom można z powodzeniem korzystać również pod prysznicem lub podczas kąpieli - wibrujące kulki gejszy są wodoodporne. Co więcej, zastosowane w produktach piłeczki ze stali nierdzewnej po zaciśnięciu wchodzą w drobne drgania, które działają stymulująco na mięśnie Kegla.

Jak działają kulki gejszy?

Wibrujące kulki gejszy zaprojektowane zostały w taki sposób, aby trenować mięśnie Kegla na różnych poziomach. Początkujące użytkowniczki powinny sięgnąć najpierw po najmniejszą i najlżejszą z nich, a dopiero z czasem urozmaicać ćwiczenia, stosując piłeczki stymulujące o większej gramaturze. Jest to jednak kwestia w pełni indywidualna. Będziesz wiedziała, kiedy przejść na kolejny poziom. Pamiętaj, że w stosowaniu tego rodzaju rozwiązań ważną rolę odgrywa regularność. Efekty mogą być widoczne po kilku tygodniach cyklicznych treningów. Po kilkukrotnym użyciu zorientujesz się, gdzie dokładnie znajdują się mięśnie Kegla oraz w jaki sposób je napinać. To z kolei może okazać się przydatne podczas zbliżenia. Mięśnie dna miednicy, bardziej elastyczne dzięki regularnym ćwiczeniom, będą zaciskać się i rozluźniać z większą swobodą. A to z kolei może przyczynić się do odczuwania większej przyjemności z seksu u Was obojga.

Kiedy stosować i jak dbać o kulki gejszy?

Ze stosowania kulek gejszy stymulujących mięśnie Kegla należy zrezygnować w kilku przypadkach: w trakcie miesiączki, w czasie ciąży oraz trzy miesiące po porodzie, a także w przypadku zapalenia pochwy. Przed pierwszym zastosowaniem piłeczek wibrujących warto zapoznać się z informacjami od producenta. Bardzo istotna w przypadku gadżetów erotycznych wszelkiego typu jest również prawidłowa higiena. Po każdorazowym użyciu kulek gejszy dobrze jest umyć je w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego środka do mycia, na przykład żelu intymnego.

Po piłeczki stymulujące można sięgać każdego dnia. Są na tyle niewielkie i dyskretne, że zmieszczą się w każdej torebce. Ćwiczenia wykonuj podczas pracy przy komputerze, spaceru czy domowych porządków. Tylko Ty będziesz wiedzieć, że bierzesz czynny udział w treningu, którego wynikami będziesz mogła pochwalić się po godzinach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl