Planowany seks - hit czy kit?

0
Planowany seks - hit czy kit?

Planowany seks - hit czy kit?

Spontaniczny seks często towarzyszy nam na początku związku. Wystarczy jedno spojrzenie czy muśnięcie skóry, by nasze ciało przeszył dreszcz podniecenia. Wszyscy mamy piękne wspomnienia z pierwszych tygodni znajomości. Z przyjemnością powracamy do nich w trudnych chwilach. Gdy pojawiają się dzieci, domowe i zawodowe obowiązki, czasu na erotyczne igraszki jest coraz mniej. Czy planowany seks stanowi dobre rozwiązanie?

 

Dlaczego warto planować seks w stałym związku?

Kiedy mamy na głowie dużo obowiązków, często zaniedbujemy seks. Brakuje nam energii na zbliżenie z partnerem, gdy przez większość czasu zajmujemy się dziećmi i pracujemy zawodowo. Planowanie sprawia, że możemy cieszyć się udanym życiem erotycznym. Czerpiemy z niego satysfakcję i spełnienie, które rozjaśnia nam szarą codzienność. 

 

Planowany seks - kolejny obowiązek czy długo wyczekiwana przyjemność?

Planowany seks wydaje się czymś mało naturalnym i odartym z aury niezwykłości. Wszystko zależy od naszego podejścia. Możemy go potraktować jako kolejny obowiązek na długiej liście zadań i stracić wszelką przyjemność z jego uprawiania. Jeśli jednak dostrzeżemy w nim miłosne święto dla obojga partnerów, poczujemy nie tylko radość, ale też pulsujące podniecenie;) Popracujcie nad odpowiednim nastawieniem, a Wasze randki erotyczne okażą się fascynującą przygodą we dwoje.

 

Długo wyczekiwane zbliżenie sposobem na namiętny seks

Gdy wyczekujemy zbliżenia, nasz umysł mimowolnie wypełniają fantazje erotyczne. Nasza wyobraźnia pracuje wydajnie, a w głowie pojawia się wiele szalonych pomysłów. Przygotowania do planowanego seksu to świetna gra wstępna, którą warto uzupełnić o seksting, czyli erotyczne wiadomości. Wystarczy niewiele, aby ponownie poczuć się jak na początku związku, gdy nie mogliśmy doczekać się końca pracy. Marzyliśmy tylko o tym, aby ulec pożądaniu i dać wciągnąć się w wir namiętności.

 

Jak przygotować się na zaplanowany seks? Kiedy pomocna okaże się bielizna erotyczna?

Planowany seks to niezwykle ważne wydarzenie w naszym życiu, na które możemy się przygotować. Zadbajmy o odpowiedni strój, makijaż i atmosferę. Dobrym rozwiązaniem wydaje się także bielizna erotyczna. Koronkowe body czy półtransparentna koszulka nocna rozbudzi apetyt na seks u Twojego partnera. Ty z kolei poczujesz, jak wypełnia Cię pewność siebie. Nasz sex shop online oferuje zmysłową bieliznę oraz stroje, dzięki którym przeobrazisz się w seksowną pielęgniarkę. 

 

Przypomnij sobie pierwsze randki, umawiając się na seks

Czy wiesz, że planowany seks nakręca podniecenie? Pożądanie narasta z każdą minutą, gdy zbliża się długo wyczekiwany wieczór. Gdy rano wstajesz z łóżka, nie możesz doczekać się erotycznych igraszek z partnerem. Przypomina to pierwsze randki, które wypełniały nasze myśli i nie pozwalały skupić się na niczym innym. Planując seks, wniesiecie powiew ożywienia do Waszego związku. 

 

Przygotowania do seksu jako długa gra wstępna

Budowanie podniecenia odgrywa szczególnie istotną rolę w przypadku kobiet, które potrzebują więcej czasu, by się rozpalić. Nie wystarczy, że w ich otoczeniu pojawi się bodziec seksualny. Ich pożądanie narasta stopniowo, dlatego długa gra wstępna, która rozpoczyna się przed trafieniem do sypialni, ułatwia im osiągnięcie orgazmu.

 

Jak rozwija się seksualność, gdy poświęcamy jej uwagę?

Gdy podniecenie osiąga maksimum i obydwoje płoniecie z pożądania, możecie liczyć na udany seks. Wiele par otwiera się wówczas na eksperymenty. Sięga po gadżety erotyczne, w tym wibratory, kajdanki, pejcz i plugi analne. Testuje nowe pozycje seksualne i nieznane wcześniej formy stymulacji. Urozmaicenie jest ważne, bo pomaga wyrwać się spod destrukcyjnego wpływu rutyny. Sprawia, że wciąż pragniemy swojego partnera i o nim fantazjujemy. To umacnia nasz związek i czyni go szczęśliwym.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl