Czym jest masaż NURU i jak wykonać go w sypialni?

0
Czym jest masaż NURU i jak wykonać go w sypialni?

Lubicie mokre zabawy? 💦😈 Mamy dla Was propozycję na spędzenie cudownego, zmysłowego wieczoru inaczej niż dotychczas. Masaż Nuru, bo o nim mowa, wywodzi się z Japonii. Słowo Nuru oznacza "śliski". Jest to technika masażu, w której osoba masująca wykorzystuje nie tylko dłonie i przedramiona, ale całe ciało. Nierzadko masaż kończy się aktem seksualnym, dlatego zalicza się do masaży erotycznych. Powstają nawet gabinety, które oferują ten rodzaj masażu. Jest bardzo popularny w Tajlandii. Masażystka masuje klienta całym ciałem, zapewniając większy kontakt niż w tradycyjnym masażu. cielesny niż w tradycyjnym masażu. 

Nie trzeba jednak udawać się do masażystki aby rozkoszować się doznaniami płynącymi z masażu Nuru. Taki rodzaj masażu nie wymaga kwalifikacji ani wybitnych umiejętności. Zdajcie się na Waszą wyobraźnię.

Ponieważ niezbędny jest do jego wykonania specjalny żel lub olejek, zaopatrzcie się w prześcieradło winylowe bo będzie moookro. Ewentualnie do jego wykonania możecie użyć dmuchanego materaca. Przed masażem weźcie wspólny prysznic lub kąpiel w wannie.

Zapalcie świece, niech jedno z Was rozprowadzi olejek zmysłowo po swoim ciele i kusi partnera/partnerkę ocierając się o niego/nią różnymi częściami ciała. Całym ciałem, piersiami, sromem lub penisem. Rozkoszujcie się niezwykle silnymi doznaniami, których do tej pory nie znaliście. Masaż Nuru ma właściwości odprężające i redukujące poziom stresu. A przede wszystkim niesamowicie rozpala zmysły 🔥

W naszej ofercie znajdziecie zarówno żele do masażu marki NGel jak i prześcieradła winylowe, które mogą się Wam przydać również do innych zabaw.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl